سه شنبه 14 تير 1401  /  2022 5 Jul   
ساعت :  15:45 GMT  /  تهران -  20:15
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
سما یاب
پیوند به سایت های مهم
سالنما
14 تير 1401
   
  2022 Jul 5
    
   5 ذیحجه 1443
     
    کد پیگیری

    اینستاگرام از قابلیت‌های جدید برای مبارزه با آزار سایبری رونمایی کرد

    اینستاگرام از قابلیت‌های جدیدی برای مبارزه با آزار سایبری و تشویق کاربران به تعاملات مثبت در این شبکه رونمایی کرده است. حالا امکان پاک کردن دسته‌ای نظرات و همچنین تعیین اکانت‌هایی که مجوز تگ یا منشن کردن را دارند فراهم شده است. این شبکه اجتماعی در حال آزمایش قابلیتی هم هست که سنجاق کردن نظرات به بالای صفحه را امکان پذیر می‌کند.
    اینستاگرام می‌گوید به زودی ابزاری را آزمایش می‌کند که کاربران می‌توانند به کمک آن کامنت‌های مثبت را هایلایت کنند. به گفته اینستاگرام این قابلیت به کاربران کمک می‌کند تا برخی نظرات را به بالای صفحه پین یا اصطلاحاً سنجاق کنند.
     
    کاربران می‌توانند نظرات ناخواسته را به صورت یکجا حذف کنند. به گفته اینستاگرام کاربران حالا می‌توانند تا ۲۵ نظر را همزمان پاک کنند. برای انجام این کار در iOS کافیست روی کامنت مورد نظر ضربه زده و سپس از طریق آیکون سه نقطه در گوشه سمت راست، نظراتی که باید پاک شوند را انتخاب کرد. امکان بلاک کردن چندین اکانت به صورت همزمان با ضربه زدن روی «More Options» نیز وجود دارد.
    قابلیت مورد بحث برای کاربران اندروید هم در دسترس است و برای بلاک کردن چندین حساب کاربری باید روی یکی از نظرات ضربه زده و انگشت را نگه داشت و از طریق آیکون سه نقطه گزینه Block یا Restrict را انتخاب کرد.
    علاوه بر قابلیت‌های فوق، کاربران حالا می‌توانند کسانی که مجاز به تگ کردن یا منشن کردن آن‌ها در نظرات، کپشن یا استوری هستند را تعیین کنند و امکان انتخاب از بین سه گزینه همه، دنبال کنندگان و هیچ کس وجود دارد. برای تنظیم تگ‌ها باید مسیر Interactions > Tags را دنبال کرد.
     
    منبع:  Neowin
     

       1399/2/24 12:26    تعداد بازدید :  387