چهارشنبه 26 مرداد 1401  /  2022 17 Aug   
ساعت :  13:53 GMT  /  تهران -  18:23
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
سما یاب
پیوند به سایت های مهم
سالنما
 
2022 Aug 17
   
  18 محرم 1444
    
   کد پیگیری
   برنامه Solo Locker: لاک اسکرینی متفاوت برای اندروید
   برنامه Solo Locker: لاک اسکرینی متفاوت برای اندروید (تعداد دانلود : )


    
   Solo Locker اپلیکیشنی جالب برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید قفل Pattern و Pin گوشی را با استفاده از تصاویر دلخواه، شخصی‌سازی و متنوع‌تر از همیشه کنید.
   اگر تا به حال قفل لاک‌اسکرین را فعال کرده باشید، حتما با ظاهر یکنواخت و ساده‌ی آن آشنایی دارید. علاوه‌بر ظاهر خسته‌کننده، طبیعتا فراموشی رمزهای عددی و پترن‌ها یکی از احتمالات جدی برای هر کاربری خواهد بود. Solo Locker نیز مانند لاک‌اسکرین پیش‌فرض گوشی دو حالت Pattern و PinCode را در اختیار شما قرار خواهد داد؛ اما تفاوت مهم و جالب آن، قرار دادن تصاویر مختلف در زمینه‌ی اعداد یا دایره‌های پترن است که علاوه بر زیبایی خاصی که به صفحه‌ی قفل شما خواهد بخشید، احتمال فراموشی رمز عبور را نیز کمتر از گذشته خواهد کرد؛ چرا که بعد از تنظیم عکس‌های خاص، به‌مرور بیشتر از آنکه به عدد یا جایگاه ترتیبی پترن‌ها توجه کنید، ارتباطی که بین تصاویر وجود دارد در ذهن شما ثبت خواهد شد و با توجه به قوی‌تر بودن حافظه‌ی تصویری، احتمال از یاد رفتن رمز عبور به حداقل خواهد رسید. برای مثال شما می‌توانید عکس اعضای خانواده‌ی خود را در اعداد ۱ تا ۹ در حالت پین یا ۹ خانه‌ی پترن تنظیم کنید و مبنای تعیین رمز را ارتباط بین عکس‌ها قرار دهید. این ارتباط می‌تواند بر اساس حالت‌های مختلفی همچون ترتیب سنی باشد تا با مشخص‌کردن آن بر اساس سن پلکانی حداقل چهار نفر از اعضای فامیل، برای همیشه این رمز را به خاطر داشته باشید. Solo Locker قادر به شخصی‌سازی صفحه‌ی قفل نیز خواهد بود و می‌توانید قالب‌های موجود را از حالت دایره، به قلب یا ... تغییر دهید.


    

   استفاده از یرنامه‌ی اندروید Solo Locker در حالت عادی و بدون قرار دادن رمز عبور یا پترن نیز ممکن است و در بخش تنظیمات برنامه می‌توانید به سبک‌های فوق‌العاده‌ای برای حالت Swipe To Unlock دسترسی داشته باشید که در تصویر بالا شاهد یکی از این استایل‌ها هستید. در این بخش چند استایل به‌صورت آفلاین برای شما در نظر گرفته شده است و در تب دوم می‌توانید از گالری آنلاین این اپلیکیشن استفاده کنید و سبک‌های مورد علاقه را ابتدا دانلود و سپس به‌عنوان قفل گوشی تنظیم کنید. این اپلیکیشن تنها ۵ مگابایت حجم دارد و به کمک ویژگی‌هایی همچون قابلیت شخصی‌سازی، استایل‌های آماده و متنوع و امکان استفاده از Wallpaper‌-های مختلف، موفق به جلب توجه بیش از ۱۰ میلیون کاربر شده است. Solo Locker دارای ویجت‌های مختلفی مانند موزیک پلیر، اطلاع‌رسان و ... نیز هست که توسط آن‌ها می‌توانید حتی در حالت قفل، موسیقی در حال پخش را مدیریت کنید و به اعلان‌های مختلف دسترسی داشته باشید.

    

   ویژگی‌ها

   • متنوع کردن صفحه‌ی لاک اسکرین
   • استفاده از عکس‌ها و قاب‌های مختلف
   • وجود استایل‌های متنوع و جذاب برای حالت بدون قفل
    
    
    
    
    
      
   منبع :