چهارشنبه 26 مرداد 1401  /  2022 17 Aug   
ساعت :  13:33 GMT  /  تهران -  18:03
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
سما یاب
پیوند به سایت های مهم
سالنما
 
2022 Aug 17
   
  18 محرم 1444
    
   کد پیگیری
   برنامه Collateral: ثبت یادآور در نوتیفیکیشن بار
   برنامه Collateral: ثبت یادآور در نوتیفیکیشن بار (تعداد دانلود : )

   Collateral اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید از محیط نوتیفیکیشن‌بار گوشی به‌عنوان یادآور استفاده کنید.
   معمولا پیش می‌آید که قصد انجام امری بسیار مهم و حیاتی داریم؛ اما به دلایل مختلف از جمله مشغله‌های ذهنی، آن را فراموش می‌کنیم. این مشکل همیشه با انسان بوده است و حتی تا همین چند سال پیش که گوشی‌های موبایل تا این حد بین مردم فراگیر نشده بودند، از روش‌هایی همچون علامت زدن با خودکار روی دست یا تنظیم زنگ ساعت‌های مچی و... برای فراموش نکردن موارد مهم استفاده می‌کردیم. اما به لطف گوشی‌های هوشمند، مبحثی با عنوان Reminder به وجود آمد که یک‌بار برای همیشه این مشکل را ریشه‌کن کرد. Reminder‌-ها که در زبان فارسی، یادآور نامیده می‌شوند، اپلیکیشن‌های هوشمندی هستند که توانایی یادآوری موضوعات مهمی را که از قبل در آن‌ها ثبت شده، دارند و به این ترتیب، مشکل فراموشی امور مختلف را به صفر نزدیک کرده‌اند. Collateral یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در زمینه‌ی یادآوری مسائل است که موضوعات درج‌شده در آن را در Notification Area در نوار اعلان‌ها به شما نمایش خواهد داد.


    


    

   نحوه‌ی کار با Collateral بسیار ساده است. کافی است آن را اجرا کنید و لیست یا یادداشتی را که در ذهن دارید، در آن ثبت کنید. حال آن را برای ثبت در بخش نوتیفیکیشن‌بار Pin کنید تا از این پس هرگاه که نوتیفیکیشن‌بار را به پایین کشیدید، یادداشت خود را در آن بخش ملاحظه کنید. این ویژگی باعث خواهد شد یادداشت شما همیشه مقابل چشمانتان باشد و از فراموش‌ شدن آن جلوگیری شود. برای مثال می‌توانید لیست خریدی که بعد از یک روز کاری و در راه منزل باید تهیه کنید، در این بخش ثبت کنید تا بدون احتمال فراموشی، بتوانید آن را خریداری کنید و به انجام برسانید. امکان رنگ‌بندی یادداشت‌ها، دارا بودن بیش از ۴۰۰ آیکون برای علامت‌گذاری یادداشت‌ها و امکان وارد کردن یادداشت از دیگر اپلیکیشن‌ها (به کمک گزینه Share) از ویژگی‌هایی هستند که در این برنامه به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. Collateral با حجم ۸ مگابایت و برای اندروید ۴.۱ یا بالاتر منتشر شده است. برای دریافت نسخه‌ی رایگان این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

   ویژگی‌ها

   • طراحی ساده و گویای محیط کاربری
   • امکان پین کردن یادداشت‌ها به محیط نوتیفیکیشن بار
    
    
    
      
   منبع :