چهارشنبه 26 مرداد 1401  /  2022 17 Aug   
ساعت :  13:15 GMT  /  تهران -  17:45
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
سما یاب
پیوند به سایت های مهم
سالنما
 
2022 Aug 17
   
  18 محرم 1444
    
   کد پیگیری
   برنامه History Eraser: حذف تاریخچه فعالیت های کاربر - زوم اپ
   برنامه History Eraser: حذف تاریخچه فعالیت های کاربر - زوم اپ (تعداد دانلود : )


   History Eraser Clean up اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که وظیفه‌ی پاک کردن تاریخچه‌ی فعالیت‌های شما در گوشی را بر عهده دارد.
   هنگامی که مشغول وب‌گردی هستید، موارد جستجوشده و سایت‌هایی که مشاهده کرده‌اید در بخشی از برنامه با عنوان History ثبت می‌شود. هنگامی که با شماره‌ای تماس می‌گیرید، این شماره در بخش Log‌ قرار می‌گیرد. تمامی این موارد و همچنین دیگر فعالیت‌های مشابهی که در دیگر بخش‌های گوشی انجام می‌شود، همگی برای رفاه حال کاربران و دسترسی سریع‌تر به مواردی هستند که قبلا از آن‌ها استفاده کرده‌اید و در بسیاری از مواقع اهداف ما را با سرعت بالاتری به انجام می‌رسانند. اما برخی کاربران این ویژگی مثبت را به‌عنوان ابزاری برای کنجکاوی‌های بی‌جا توسط دیگران می‌بینند و ترجیح می‌دهند این موارد در گوشی ذخیره نشود تا وقتی گوشی را به دست فردی می‌دهند، فعالیت‌هایی که در گوشی انجام داده‌اند همچنان شخصی باقی بماند و به‌طور خواسته یا ناخواسته، فرد دیگری قادر به مشاهده‌ی آن‌ها نباشد. برای این کار می‌توانید بخش تاریخچه‌ی اپلیکیشن‌های مورد نظر مانند مرورگر، اپلیکیشن شماره‌گیر و ... را به‌نوبت و به‌صورت دستی حذف کنید که مسلما امری وقت‌گیر و کسل‌کننده خواهد بود.


        

   History Eraser Clean up اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای چنین مواقعی است که به کمک آن می‌توانید تمامی موارد گفته‌شده را به‌صورت یکجا و تنها با یک لمس انجام دهید. این برنامه به هنگام اجرا، موارد بسیاری را مانند بخش Log، تاریخچه‌ی وب‌گردی، تاریخچه‌ی جستجوهای انجام‌شده، کش برنامه‌ها و موارد بسیار دیگر را به شما نمایش خواهد داد که می‌توانید با تیک زدن آن‌ها و سپس انتخاب گزینه‌ی حذف، تمامی این موارد را به‌صورت یکجا از گوشی خود حذف کنید.
    

    

    

    
    
      
   منبع :