یکشنبه 3 تير 1397  /  2018 24 Jun   
ساعت :  18:54 GMT  /  تهران -  23:24
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
سالنما
3 تير 1397
   
  2018 Jun 24
    
   9 شوال 1439
     
    کد پیگیری
    سیستم شما فاقد نرم افزار فلش می باشد ، برای مشاهده بهتر این سایت به این نرم افزار نیاز دارید. برای دریافت اینجا را کلیک نمایید
    ماهر: باج افزار سم سم مدارس و بیمارستان‌ها را هدف گرفته است
    به گزارش مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه‌ای (مرکز ماهر)، باج‌افزار «سم سم» سیستم کامپیوتری مراکز بهداشتی، مدارس و بیمارستان‌ها را هدف گرفته است.
    ...
    مقایسه‌ی پنج فناوری تاچ رایج
    فناوری‌ تاچ از زمان ظهور به‌تدریج موس و صفحه‌کلید را کنار زده و نحوه‌ی تعامل با لوازم الکترونیکی را تغییر داد است؛ اما هرکدام از انواع این فناوری‌ نقاط قوت و ضعفی دارد.
    ...
    کتابخانه‌ای به وسعت یک شهر راه‌اندازی شد
    طرح کتابخانه‌ای به وسعت یک شهر، با حضور شهردار تهران، معاون حمل‌و‌نقل شهرداری، مدیرعامل شهر کتاب و مدیرعامل فیدیبو در ایستگاه متروی میدان ولیعصر رونمایی شد.
    ...
    اعتیاد اینترنتی و راه‌های مقابله با آن
    اعتیاد اینترنتی یا سوکاربری رایانه‌ای (Cyber Addict) به گستره وسیعی از مشکلات رفتاری و کنترل انگیزه استفاده از اینترنت اشاره دارد. اعتیاد اینترنتی به عنوان یک رفتار وسواسی یا آرزوی برقراری پیوند، یا شاید حتی نمودی از انتقال و بازتاب روابط، و یا رفع نیاز قلمداد می شود.
    ...
    فناوری بلاک چین چیست؟
    نتیجه عملی این تکنولوژی برای اولین بار، راهی تضمین شده و امن برای انتقال یک ارز دیجیتال از فردی به فرد دیگر به وسیله اینترنت پیدا کرد، به طوری که هیچ کس نمی تواند مشروعیت این انتقال را به چالش بکشد. عواقب این پیشرفت اصلا قابل اغراق نیست.
    ...
    ۹ جریان عظیم فناوری که دنیا را در سال ۲۰۱۸ تغییر خواهند داد
    در این مقاله به بررسی ۹ جریان عظیم فناوری از اینترنت اشیا تا هوش مصنوعی که به باور مجله‌ی فوربز دنیا را در سال ۲۰۱۸ تغییر خواهند داد‌، می‌پردازیم.
    ...
    تمام اطلاعاتی که در اینترنت از ما جمع‌آوری می‌شود
    آیا می‌دانید به‌محض باز کردن مرورگر اینترنت و شروع وب‌گردی چه اطلاعاتی از شما در اختیار وب‌سایت‌ها قرار می‌گیرد؟
    ...
    حقوق کودکان در فضای مجازی
    فضای مجازی عرصه ای است که حقوق و تکالیف متعددی در آن معنا می یابد. حقوق کودکان در این فضا از جمله حقوق مطروحه می باشد که در ابعاد مختلف می تواند مورد بررسی قرار بگیرد...
    ...
    IP شما

    آي پي : 54.196.42.146
    سيستم عامل :  
    اندازه اسکرين :
    نام مرورگر :

    گالری تصاویر
    20 7 19 18 16